Krzesła biurowe

Firma Grospol oferuje szeroką gamę krzeseł biurowych zgrupowanych w kilku rodzinach. Nasze modele cechuje nowoczesny design i wysoka ergonomia. Krzesła przez nas oferowane są dostępne w szerokiej palecie wykończeń, a klient może liczyć na wysoką jakość wykorzystanych w ich produkcji materiałów.

W produkowanych przez nas krzesłach zastosowaliśmy wiele doskonałych rozwiązań ergonomicznych. Nasze krzesła wyposażone są w zaawansowane mechanizmy synchroniczne. Pozwalają one także na regulację poszczególnych elementów – głębokości siedziska, podłokietników, zagłówka. Zwracamy uwagę na to, aby krzesła w naszym katalogu miały odpowiednio wyprofilowane siedzisko i oparcie, pozwalające na ich komfortową eksploatację. Gwarantujemy, że świetnie dopasują się one do sylwetki użytkownika.

 

Szeroka oferta - nowoczesność i świetny design


Zapewniamy krzesła w atrakcyjnej kolorystyce, a do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy możliwość wyboru różnych rodzajów tkaniny. Dzięki temu zamawiając u nas krzesła, mogą Państwo dostosować tapicerkę do własnych potrzeb. Dbamy o to, by materiały te były najwyższej jakości, oddychające i cechujące się wysoką odpornością na ścieranie czy pilling.

W ofercie naszej firmy znaleźć można wiele atrakcyjnych modeli w przystępnych cenach. Proponujemy między innymi ergonomiczne krzesło biurowe Starter o klasycznych kształtach, a zarazem interesujących rozwiązaniach ergonomicznych, nie spotykanych w podstawowych, ekonomicznych modelach krzeseł biurowych innych producentów. Dostępne jest ono w różnych wersjach, m.in. w opcji z aluminiową polerowaną podstawą jezdną (Starter Steel).

Poznaj nasze możliwości


Polecamy także krzesła z rodziny Level, która charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i zaawansowanymi rozwiązaniami ergonomicznymi. Model ten zapewnia szeroki zakres regulacji poszczególnych elementów (od zagłówka, przez oparcie i podłokietniki, po siedzisko). Jest dostępny w bogatej palecie rodzajów i kolorów tkanin.

Zapraszamy naszych klientów do zapoznania się także z pozostałymi rodzinami i modelami krzeseł. W razie pytań, wątpliwości lub szczególnych życzeń (np. w kwestii doboru kolorów czy rodzaju tkanin w przypadku zamówień kontraktowych) serdecznie zachęcamy do kontaktu.
 
Pozostań z nami w kontakcie,
czekamy na Twój telefon lub wiadomość!