Fotele biurowe

Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo foteli biurowych do pomieszczeń o charakterze reprezentacyjnym (kancelarie, urzędy), czy też potrzebują Państwo modeli stricte użytkowych (np. do biura IT), nasze produkty z pewnością Państwa zainteresują.

Nasza firma oferuje ergonomiczne fotele obrotowe spełniające najwyższe standardy jeśli chodzi o jakość wykonania i komfort użytkowania. Naszym klientom proponujemy szeroką gamę produktów w rozsądnych cenach i o doskonałych parametrach. Produkowane przez nas fotele pozwalają na duży zakres regulacji poszczególnych elementów. Są one wykonane z wytrzymałych, świetnych jakościowo materiałów oraz oddychających, wygodnych tkanin, bardzo odpornych na ścieranie. Cechuje je także oryginalny design oraz wysoka estetyka. Dodatkowym atutem są atesty, gwarantujące wytrzymałość i bezpieczeństwo naszych foteli.

 

Szeroka oferta - nowoczesność i świetny design


Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Skorzystać z niej mogą wszystkie podmioty, które potrzebują wygodnych, dobrze wyglądających i funkcjonalnych foteli biurowych. W naszych fotelach zastosowaliśmy innowacyjne rozwiązania techniczne, dzięki którym użytkownik może w pełni dostosować mebel do własnych potrzeb.

Katalog naszej firmy otwiera ekonomiczny fotel biurowy Basic, który charakteryzuje się klasycznym, eleganckim wyglądem. Jest to model ergonomiczny, z opcją regulacji podłokietników, mechanizmem Tilt 2, umożliwiającym komfortową pracę i blokadę pozycji fotela, oraz odpowiednio wyprofilowanym oparciem i obszernym siedziskiem. Posiada także miłą w dotyku, oddychającą tapicerkę i solidną, wykonaną ze stali, podstawę jezdną. To świetny model dla osób, które potrzebują dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. Szukającym bardziej zaawansowanego modelu, polecamy fotele z rodziny Supreme. Tapicerowane wysokiej jakości naturalną skórą licową i wykonane z najwyższą dbałością o wszystkie elementy, nasze fotele Supreme gwarantują komfort użytkowania i stylowy wygląd. Dla tych klientów, którzy potrzebują przede wszystkim wysokiej funkcjonalności, przygotowaliśmy z kolei ergonomiczne fotele z rodziny Ergohuman. To sprawdzone modele dla ludzi ceniących sobie wygodę w czasie pracy. Są nowoczesne, optymalnie wyprofilowane i doskonale wyposażone, dzięki czemu doceniło je już wielu klientów, także na międzynarodowych rynkach.
 
To jednak tylko wybrane przykłady foteli z naszej bogatej oferty. Zapraszamy do sprawdzenia pełnego katalogu naszych produktów i zachęcamy osoby zainteresowane naszymi fotelami do kontaktu.
 
Pozostań z nami w kontakcie,
czekamy na Twój telefon lub wiadomość!